«1...7374757677...84»

Elit
8 éve
Ez a lényeg...amég tag kiállunk mellette...ez a klánunk lényege (a tietek a killelés)
A nap legértelmesebb megnyilvánulását láthattuk. Köszönjük. Külsősként te aztán baromira tudod, hogy a mi klánunk mire megy. Megsúgom neked. Az értelemre! Ti még arra se vagytok méltóak ezek után, hogy a klán profilját nézzétek ennyi IQ-val. Legalább feltételes módba írtad volna. Lehet nem csináltál volna magadból ekkora nagy hülyét megint.

Legutóbb szerkesztve Black által.

"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
8 éve
De geci én elfogadom hogy Mystic meg Kung beugat mert vannak érveik legalább.De ettől a kisvitéztől kinyílik a bicska a zsebemben...

Ne irjatok mar ennyi kommemtet lassu a mobilnet
A nap legértelmesebb megnyilvánulását láthattuk. Köszönjük. Külsősként te aztán baromira tudod, hogy a mi klánunk mire megy. Megsúgom neked. Az értelemre! Ti még arra se vagytok méltóak ezek után, hogy a klán profilját nézzétek ennyi IQ-val. Legalább feltételes módba írtad volna. Lehet nem csináltál volna magadból ekkora nagy hülyét megint.
Szerintem jobban jarsz ha az IQ-t és az értelmet nem kevered ide

Legutóbb szerkesztve Cash_made_me által.

adrenaline addict



Felhasználó
8 éve
Nem szeretném tovább kavarni a vita hullámait, csupán annyit mondok, hogy én is kaptam levelet a sorsolásról. Kicsit meglepődtem, de nem sértődtem meg egyáltalán, hogy el akarnak "csábítani" a klánomból.
Elutasítottam ezt az ajánlatot, kész, le van tudva. A Herman ráadásul sokkal inaktívabb szerintem, mint az Egoisták, és azért se mentem bele a dologba, mert úgy gondolom, az én aktivitásommal nem tudnátok mit kezdeni. Az, hogy valaki ezt elfogadja-e vagy nem, a saját döntése az illetőnek.
Ennyit szerettem volna.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által.


Felhasználó
8 éve
Na, ennyi lett volna leírni nektek is. :D
Hidd el nekem se kellemes olvasgatni a te baromságaidat.

Elit
8 éve
Nem szeretném tovább kavarni a vita hullámait, csupán annyit mondok, hogy én is kaptam levelet a sorsolásról. Kicsit meglepődtem, de nem sértődtem meg egyáltalán, hogy el akarnak "csábítani" a klánomból.
Elutasítottam ezt az ajánlatot, kész, le van tudva. A Herman ráadásul sokkal inaktívabb szerintem, mint az Egoisták, és azért se mentem bele a dologba, mert úgy gondolom, az én aktivitásommal nem tudnátok mit kezdeni.
Ennyit szerettem volna.

Igenigenigen, és a nemleges válaszodra megköszöntem, hogy hamar reagáltál, és ennyi. Faszt kell hisztizni.

Elit
8 éve
Akikbe szorult már csak egy egészen minimális intelligencia az elintézi ennyivel. Köszönöm szépen az értelmes megnyilvánulást. Végre valaki!

Legutóbb szerkesztve Black által.

"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
8 éve
Nem szeretném tovább kavarni a vita hullámait, csupán annyit mondok, hogy én is kaptam levelet a sorsolásról. Kicsit meglepődtem, de nem sértődtem meg egyáltalán, hogy el akarnak "csábítani" a klánomból.
Elutasítottam ezt az ajánlatot, kész, le van tudva. A Herman ráadásul sokkal inaktívabb szerintem, mint az Egoisták, és azért se mentem bele a dologba, mert úgy gondolom, az én aktivitásommal nem tudnátok mit kezdeni. Az, hogy valaki ezt elfogadja-e vagy nem, a saját döntése a delikvensnek.
Ennyit szerettem volna.
Nekem problémám volt, idejöttem és elmondtam a véleményemet.Időközben idejött okoskodni Stunt, Mystic meg elkezdett személyeskedni.Rájuk semmi szükség nem volt.Ti is kulturáltan elmondhattátok volna mi történt de ugyan ugy nekunk ugrottatok mint mi nektek.Innentől kezdve meg semmi jogotok nagykepuskodni
adrenaline addict



Elit
8 éve
Az általánosítást a személyeskedést és az alpári, paraszt stílust ti kezdtétek. Vagy netalán rövidtávú a memóriád? Olvass már vissza!
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
8 éve
Baszki behalok, nem hiszem el, hogy a faszba lehet valaki ilyen gecibuta mint te meg a társaid, nem találtál jobb helyet, hogy elnyőgd mi balyod?! Mert itt mindenki leszar téged, és az, hogy én mit teszek a klánom fórumján, azt téged ne érdekeljen és ne is zavarjon mert ez az alap, ha idejössz sírni.

Legutóbb szerkesztve Compton által.


Felhasználó
8 éve
Az általánosítást a személyeskedést és az alpári, paraszt stílust ti kezdtétek. Vagy netalán rövidtávú a memóriád? Olvass már vissza!
Szerintem az általánosítás teljesen jogos volt az alpári stílus meg megérthető.Személyeskedni meg ti kezdetek el.Nade geci már megint egymásra mutogatunk.
adrenaline addict


«1...7374757677...84»